Masaż antycellulitowy bańką chińską

Masaż antycellulitowy to zdrowa, jędrna, pięknie wyglądająca, bezbolesna skóra Twoich nóg, brzucha i pośladków.

Czym jest cellulit?
Cellulit zwany także skórką pomarańczową jest nie tylko problemem kosmetycznym, ale także zdrowotnym. W skrajnych sytuacjach może powodować dolegliwości bólowe. Najczęściej cellulit pojawia się u kobiet w okolicy ud, brzucha i pośladków. Cellulit jest nierzadko przyczyną kompleksów u kobiet.

Przyczyny powstawania “skórki pomarańczowej”:

  • skłonności genetyczne
  • zaburzenia układu dokrewnego
  • noszenie uciskowej bielizny
  • dieta bogata w sól i tłuszcze nasycone

Powstawanie cellulitu
możemy podzielić na 3 etapy:

I gromadzenie nadmiernej ilości płynu wokół adipocytów (komórek tłuszczowych)
II ucisk adipocytów na pobliskie naczynia, spowodowane obrzękiem i problemami z mikrokrążeniem ,
III pojawienie się mniej lub bardziej widocznych guzków na skutek rozrostu tkanki wokół komórek tłuszczowych i naczyń krwionośnych.

Masaż antycellulitowy poprzez próżniowe działanie bańki oraz silne bodźce manualne ma na celu zniwelowanie grudek wytworzonych patologicznie w tkance tłuszczowej czyli likwidację cellulitu. Masaż antycellulitowy zazwyczaj wykonujemy w miejscach newralgicznych typu brzuch, uda czy pośladki. Nie ma przeszkód do wykonania masażu bańką w miejscach w których cellulit występuje.

W trakcie masażu bańką chińską pobudzane zostaje mikrokrążenie skóry co zwiększa jej ukrwienie, pobudza skórę do regeneracji i dodatkowo poza działaniem antycellulitowym nasza skóra staje się bardziej elastyczna, napięta i miła w dotyku.

REZERWACJA ONLINE

UMÓW WIZYTĘ

ZADZWOŃ LUB NAPISZ

KONTAKT